O nás

Petr a Zuzana

Zuzka a Petr

Jmenujeme se Zuzka a Petr Mašínovi a jsme velkými milovníky cestování, turistiky a naším druhem neposkvrněné přírody. Zuzka se kochá rozkvetlými loukami a voňavými lesy, zatímco mě to táhne vysoko do hor. Ona si dává v cíli točenou kofolu, já pěkně vychlazené pivo.Zuzka se ráda ubytovává v příjemných penzionech s dobrou snídaní, mně stačí spacák, buřty na ohni a kytara. Takhle se na našich cestách doplňujeme už deset let. A abychom na nic z toho všeho nezapomněli, milou společnost nám dělá náš Deník Karibu.

Sob karibu

Sob karibu

Při vymýšlení názvu pro náš deník jsme se nechali inspirovat světem zvířat a našli jsme Karibu, soba polárního, který obývá nejsevernější oblasti. Pravidelně v obrovských stádech migruje za potravou a jeho cesty tak patří k nejdelším mezi pevninskými savci. Na svém několika měsíčním putování z Aljašky do severní Kanady urazí divoký Karibu až 560 kilometrů. Tomu říkáme cestovatel 🙂

Naše fotky z cest

Zuzana Mašínová foto
Ing. Zuzana Mašínová
obchod a administrativa

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.